У асортименті компанії Select представлена широка лінійка воротарських рукавиць. Це найважливіший елемент у екіпіруванні воротаря, а тому до його вибору слід поставитися дуже уважно.

 


Типи


Матчеві. Матчеві рукавиці призначені для футболістів-професіоналів. Вони виробляються з якісного латексу, щоб мати максимальне зчеплення з м'ячем і захищати пальці. Через ці високі вимоги такі моделі потребують турботливого ставлення і не настільки міцні як інший тип.

 

Тренувальні. Тренувальні рукавиці призначені для початківців і практичних потреб воротарів-професіоналів. У них гірше зчеплення з м'ячем, але вони більш міцні, ніж матчеві рукавиці.
 

Крій


Вибір правильного крою залежить від того, що вам більше подобається. Тому, можливо, вам доведеться спробувати рукавиці з різними типами крою, щоб обрати ідеальну для себе пару.


Flat Cut


Традиційний крій рукавиць з конструкцією прямої долоні забезпечує більшу площу контакту і робить рукавички більш гнучкими. Цей тип крою рукавиць забезпечує більший рівень свободи ніж інші типи з більшою кількістю місця для пальців. Flat Cut є найпопулярнішим кроєм, що використовується для рукавичок із захистом пальців.


Negative Cut

 

Популярний вид крою рукавиць, який схожий на Flat. Цей стиль крою також має клини між долонею і тильною стороною руки. Рукавиці з Negative Cut щільно сидять на руці, тож пальці утримуються на місці, що забезпечує оптимальної контакт з м’ячем при ловлі. Це найбільш поширений крій серед професіоналів. Саме модель 88 Pro Grip з Negative Cut використовує воротар рівненського «Вереса» Олександр Бандура.


Flat Cut - Protection


Традиційний тип крою з конструкцією прямої долоні, що забезпечує більшу контактну зону і робить рукавичку більш гнучкою. Цей тип рукавиць, як правило, сидить на руці більш вільно, ніж інші типи, що мають більше місця для пальців. Поставляється зі знімними суппортами для настроювання захисту окремих пальців або фіксованими суппортами для зміцнення і захисту всіх пальців.


Roll Finger Cut


Долоня пришивається безпосередньо до задньої сторони рукавиці, у результаті чого латекс загортається або обмотується навколо пальців. Цей крій щільніше сидить на руці, ніж Flat Cut, і забезпечує найкращий контакт з м’ячем, оскільки він гарантує постійний контакт латекса з м’ячем при ловлі або киданні. У асортименті Select усі рукавиці з цим типом крою замінені на моделі з інноваційним Hyla Cut.


Hyla Cut


Включає в себе найкращі якості кроїв Roll і Flat. Латекс обгорнений навколо окремих пальців для щільного прилягання у поєднанні з прямою долонею надає пальцям підвищений комфорт і повітропроникність. Це унікальне поєднання забезпечує голкіперу відмінну посадку обгорнених пальців і водночас достатню кількість місця для їхнього захисту.


Латекс


Вид латексу є однією з найважливіших особливостей в рукавицях воротаря. Ви можете заплутатись  у різних його типах, а тому ми склали для вас список простих правил з його вибору:


Чим м'якіше латекс, тим краще зчеплення з м’ячем
Чим важче латекс, тим краще зносостійкість
Чим товще латекс, тим краще захист
Чим тонше латекс, тим кращий контроль м'яча


Види латексу


Nova Grip

 

Нове латексне покриття поверхні рук. Поки що наша найкраща розробка. Забезпечує чудове зчеплення в суху погоду і значно поліпшене зчеплення при вологій погоді у порівнянні з іншими типами латексу. Ідеально придатний для професійних рукавиць.


Soft Contact


Особлива композиція клею змішаного з латексом забезпечує міцне і надійне зчеплення за будь-яких погодних умов. Використовується для професійних матчевих рукавиць.


Super Soft


Дуже м’який і міцний латекс. Добре придатний для всіх типів погоди. Забезпечує хороше зчеплення і оптимальний контакт з м’ячем. Використовується для професійних матчевих рукавиць.


New Basic


Латекс, що забезпечує хороше зчеплення долоні з м’ячем. Придатний для будь-яких погодних умов. Міцний латекс з фантастичним зчепленням, що робить його придатним як для тренувань, так і для матчів.


Dura Grip


М’який і міцний латекс для будь-яких погодних умов. Латекс має тривалий термін служби, що робить його придатним як для тренувань, так і для матчів.

 

Ultra Pro


М’який і зносостійкий латекс, який був спеціально розроблений для наших найкращих рукавиць для молоді. Придатний для будь-яких погодних умов. Поєднує міцність з фантастичним зчепленням.


Flexion Grip


Міцний латекс розроблений для рукавиць призначених для юнаків. Придатний для будь-яких погодних умов.


Softy


М’який і міцний латекс - придатний для будь-яких погодних умов.


Чи потрібні рукавиці із захистом пальців?


У деяких моделей рукавиць використовуються технології захисту пальців. Вони дозволяють згинатися пальцям в природних положеннях, але запобігають їхньому загинанню назад, що виливається у розтягнення і переломи. Такі рукавиці менш гнучкі, і ви можете відчувати, що вам не вистачає контролю і гнучкості. Однак в деяких рукавицях є можливість видалити цю систему. За такої системи можна залишити захист лише для певних пальців. Таким чином, ви можете вибрати яку частину руки захистити, а де відновити контроль м’яча. Рукавиці з системою захисту можуть бути корисні новачкам, аматорам, або ж людям з тонкими пальцями, які часто отримують травми. Переважна більшість воротарів-професіоналів віддає перевагу гнучкості, а не захисту.

 

Які рукавиці треба вибирати для штучної трави?

 

Не секрет, що штучна трава не є найкращим другом рукавиць для воротарів. Тверді поверхні можуть скоротити термін їхньої служби. Тому важливо добре доглядати за рукавицями і мити їх, щоб латекс залишався м'яким і чистим. Якщо ви часто граєте на штучному газоні, то варто розглянути можливість придбання двох пар рукавиць - однієї для матчів, а іншої - для тренувань. Залежно від вашого бюджету, ви можете вибрати дві однакові пари матчевих рукавиць або одну хорошу пару матчевих і менш дорогу пару тренувальних рукавиць.

 

Як треба доглядати за воротарськими рукавицями?


Дуже важливо, щоб ви доглядали за своїми рукавицями. Це не черевики, які можна мити, коли вони забрудняться. Їх потрібно мити дуже часто і бажано щоразу, коли ви їх використовуєте. Заведіть собі нову звичку приносити рукавиці у душ після тренувань. Обережно промивайте їх теплою водою і дайте їм висохнути у підвішеному стані до наступного тренування. Таким чином, ви зберігатимете їх свіжими, вологими і готовими до використання дуже довго.


Розмір


Розмір рукавиць вимірюється за довжиною кисті руки. Отримані дані порівняйте з таблицею. Якщо ж ви плануєте придбати рукавиці з кроєм Negative або захистом пальців, варто додати ще піврозміра для комфортної посадки руки. Чим щільніше рукавиця сидить на руці, тим більший тиск на шви, що призводить до швидшого зношення цього предмету екіпірування. А якщо рука у рукавиці має багато вільного місця, то рукавиця буде соватися, що заважатиме нормальній ловлі м'яча.

 

Розмір Довжина кисті
0 13 см
1 13,5 см
2 14 см
3 15 см
4 15,5 см
5 16 см
6

16,5 см

7 17 см
8 18 см
8,5 18,5 см
9 19 см
9,5 19,5 см
10 20 см
10,5 20,5 см
11 21 см
11,5 21,5 см
12 22 см


Компанія Select також пропонує спеціальну модель футзальних рукавиць без пальців 33 Futsal Liga. Завдяки цьому вони забезпечують оптимальний контроль м’яча для найкращого введення його у гру. Цю модель використовують голкіпери львівської «Енергії» Володимир Кардаш і Андрій Пітуля.

 

На усіх рукавицях в нашому асортименті є місце для друку імені на широкому латексному ремені. Тому ви можете персоналізувати свою власну пару.

 

Вибрати воротарські рукавиці на V9.ua