Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує Вам «Закон про захист прав споживача».

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що:

  1. Товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, і т.п.;
  2. Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  3. Збережені всі ярлики і заводське маркування.

Тобто, Ви маєте право обміняти непродовольчий товар на аналогічний, якщо товар не задовольнив Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

У разі, якщо Ви звернулися протягом 14 днів з моменту покупки з проханням обміняти товар неналежної якості на Вашу думку, але товар відповідає критеріям товару належної якості, в такому випадку продавець не проводить обмін товару.

Обмін або повернення товару здійснюється тільки після з'ясування причин його невідповідності критеріям належної якості і підтвердження того, що умови експлуатації не порушені.

 

Увага! При покупці м'яча, на шов і ніпель діє гарантія протягом 1 місяця. Умови повернення та обміну можна уточнити за телефонами, вказаними на сайті.

 

Як можна зробити обмін або повернення товару?

Товар необхідно відправити «Новою Поштою». Подробиці пересилання уточнюйте за телефонами, вказаними на сайті, з понеділка по п'ятницю  з 09:00 до 18:00.