Раді вам представити новинки 2018 року серед  футзальних і гандбольних м'ячів компанії Select Sport. Компанія Select є одним із лідерів цього ринку, а тому постійно впроваджує інновації у свою продукцію і вважає своїм пріоритетом якість товару. Продукція компанії з’явилася на українському ринку майже 20 років тому і з того часу користується довірою споживачів через міцність, відмінну якість і хороші матеріали.

В цьому році змінився дизайн у всій лінійці наших футзальних м’ячів. Select використав класичний білий колір як основний, а яскраві і видимі кольори були додані у дизайн, щоб втілити в ньому динамічність і сучасну виразність. Новий дизайн з кольоровою окантовкою збільшує видимість м'ячів для гравців, воротарів, глядачів, операторів і фотографів. У процесі створення нового дизайну ми отримали цінний зворотний зв'язок від професійних гравців, гравців молодіжних команд і тренерів.  Було проведено серію спеціальних тренувань з професійним воротарем, щоб перевірити видимість м'ячів у повітрі.

Select представляє величезний асортимент м’ячів для футзалу з контрольованим відскоком відповідно до стандартів ФІФА і ми пишаємось, що стали першими, хто розробив конкретні м'ячі, залежно від окружності і ваги, для кожної вікової групи. Ми вважаємо, що молодим футзалістам потрібні менші і легші ігрові снаряди, пристосовані і адаптовані до їхнього віку. Компанія Select ввела три м'ячі для гравців вікових категорій U9, U11 та U13 - Talento 9, Talento 11 і Talento 13.

Ряд моделей доступні для замовлення вже зараз, інші - з червня цього року. 

FUTSAL SPEED DB

Футзальний м’яч подвійного з’єднання

Принципово нова позиція в футзальному асортименті Select - м'яч подвійного з’єднання (DB): ручне зшивання з проклеюванням панелей. Відмінною рисою нового м'яча є особливо м'яка покришка, завдяки підкладці з піни.

FUTSAL STREET

М'яч з низьким відскоком для вуличної «коробки»

Відрізняється особливо зносостійкою гумовою поверхнею, призначеною спеціально для гри на твердих поверхнях: асфальті, ґрунті і т.д. Має низький футзальний відскок.

FUTSAL COPA

Футзальний м'яч

Завдяки машинній зшивці м'яч FUTSAL COPA є найбільш цікавою пропозицією за ціною. Дуже м'який тренувальний м'яч, який має блискучу поверхню з пінною підкладкою. Бутилова камера з поліефірними волокнами всередині забезпечує ідеальний відскок і легкий контроль.


FUTSAL MASTER GRAIN

Футзальний м’яч

Один з найпопулярніших матчевих м’ячів Select Futsal Master відтепер матиме два різновиди залежно від того, який тип поверхні у нього використовується. Зерниста поліуретанова поверхня у моделі Select Futsal Master Grain забезпечує оптимальний контакт і контроль м’яча.

FUTSAL MASTER SHINY

Футзальний м’яч

Спеціальна блискуча поліуретанова поверхня Select Futsal Master Shiny робить його більш швидким.

FUTSAL ATTACK GRAIN, FUTSAL ATTACK SHINY

Футзальний м’яч

Найкращий тренувальний м’яч на ринку за співвідношенням ціна-якість Select Futsal Attack теж отримає новий дизайн і два різновиди поверхні, але обидві моделі практично ідентичні.


MAXI GRIP

Гандбольний м’яч

Принципово нова позиція - м'яч з технологічною клейкою поверхнею без використання мастики. Суть технології в тому, що матеріал поверхні не залишає жодних слідів на руках і підлозі. Цей м’яч розроблений спеціально для дитячого гандболу, щоб уникнути використання мастики дітьми. Не містить будь-яких шкідливих речовин. Протестований SGS. Отримав нагороду ISPO Найкращий продукт 2018 року у номінації «Командний спорт».


COMBO DB

Гандбольний м’яч подвійного з’єднання

Принципово нова позиція в гандбольному асортименті - м'яч з подвійним з’єднанням панелей (ручна зшивка з проклеюванням). Особливо м'яка поверхня завдяки підкладці з піни.

PHANTOM

Дитячий гандбольний м’яч

Особливо міцний матеріал дозволяє використовувати м'яч як у залі, так і на вулиці. Найбільш цікава цінова пропозиція з усього гандбольного асортименту. Доступний тільки в дитячих розмірах: 1, 0. Не придатний для використання мастики.

 

Прес-служба Select Sport Україна