Ви відчуваєте, що ваші рукавиці носяться недовго? Вони занадто швидко втрачають ефект липкості? Латекс руйнується? Тривалість життя будь-яких воротарських рукавиць залежить від того, як ви ставитеся до них. Дотримуйтесь наших порад і ви зможете продовжити їхнє життя.

 

Топові рукавиці, які мають найвищу якість, легко забезпечують найкраще зчеплення з м’ячем, але часто є більш вразливими і швидше зношуються. З іншого боку, більшість простіших моделей пропонує гірше зчеплення, але має триваліший термін служби. Усі найкращі рукавиці приблизно аналогічні за міцністю, тому немає жодної топової моделі, яка була б особливо кращою за іншу. Це означає, що єдиний спосіб подовжити термін їхньої експлуатації, не купуючи нову пару після кожного третього матчу, добре про них піклуватися.

 

 

Мийте рукавиці після кожного тренування/гри


Це найважливіший, а також найбільш трудомісткий момент. Латекс – пористий матеріал, а тому в нього постійно забиваються пил і бруд. Через це потрібно постійно мити свою пару рукавиць.


Нанесіть засіб для миття рукавиць або зволожуюче мило на поверхню долонь. Десь через півхвилини змийте їх водою. Якщо ви зробите це звичкою після кожного тренування, то зможете дуже суттєво збільшити термін служби ваших рукавиць. Ні в якому разі не можна прати рукавиці у пральній машині, бо це зашкодить латексу.

 

 

Завжди сушіть рукавиці

Коли ви закінчите мити рукавички, дуже важливо їх висушити. Якщо ви покладете свої рукавички де-небудь поруч з радіатором або на сонці, латекс потріскається і втратить свої властивості зчеплення. Якщо ви просто залишите рукавички сушитися де-небудь на лавці, то у них не буде достатньо часу, щоб висохнути, а це значить, що вони не будуть готові до тренувань на наступний день. Тому робіть так, як Каспер Шмейхель, і сушіть їх на вішалці. Якщо ви не збираєтесь їх використовувати довгий час, після висихання зберігайте їх у темному місці при кімнатній температурі.

 

Тримайте рукавиці вологими


Рукавиці проявляють свої найкращі якості, коли вони не надто вологі і не занадто сухі, тому тримайте їх злегка вологими більшу частину часу. Поверхню долонь рукавиць треба змочувати кожні 20 хвилин, щоб вони стали більш липкими. Ви можете зробити це, маючи на полі трохи води і рушник.


Змінюйте рукавиці


Якщо ви відчули, що ваші ігрові рукавиці перестали проявляти свої найкращі якості, замініть їх на нову пару, а старі можете використовувати як тренувальні.