Без сумніву талант поширюється в сім'ї. Данський воротар Ніколай Ларсен не тільки успадкував свій талант - він також успадкував любов до воротарських рукавиць Select.

 

Ніколай Ларсен - данський воротар, який грає в данському клубі «Норшелланн», а до цього 7 років віддав «Ольборгу». Він виступав за всі юнацькі і молодіжні збірні країни, і його талант є безперечним. Ймовірно, він отримав цей талант від свого батька Карстена Ларсена, який теж був професійним воротарем .

 

Схоже, що і Карстен успадкував воротарський талант від свого батька Бенно Ларсена, який виступав за збірну Данії і провів свою професійну футбольну кар’єру у «Аугсбургу», «Санкт-Паулі» та «ГАІСі» у Швеції.

 

Сьогодні здається, що молодий син Ніколая, який, мабуть, успадкував талант тата, збирається слідувати сімейній традиції.

 

Одного разу Select - завжди Select

 

Не дивно, що і Карстен, і Ніколай, пішли по стопах своїх батьків. Примітно, що протягом цих 40 років професійного футболу в сім'ї Ларсенів Select завжди був улюбленим брендом. Футбол щодня розвивався, але воротарі Ларсен з року в рік вибирали воротарські рукавиці Select - і більш ніж задоволені.

 

Данська якість

 

Протягом декількох останніх років голкіпери всіх рівнів мають змогу носити воротарські рукавиці Select. В компанії Select насправді знайшли баланс між поліпшеннями і надійністю. Рукавиці є найважливішим елементом екіпірування воротаря і страж воріт повинен покладатися на їхнє зчеплення, зручність і довговічність. Компанія Select цінує розвиток та інновації, але впізнаваність від рукавиць до рукавиць дуже висока. Таким чином воротарі отримують новітні функції і надійні рукавиці, які вони добре знають. Таким і є ідеальний баланс.

 

 

Джерело: unisportstore.com