Першими ознайомитися з ним зможуть футболісти ФК «Прикарпаття» .

 

На останньому засіданні Ради ліг більшістю голосів присутніх представників клубів ПФЛ було ухвалене рішення, згідно з яким починаючи з сезону 2019/20 офіційним м’ячем змагань ПФЛ буде м’яч Select Brillant Super. Це дуже важливий крок для розвитку наших ліг, їхньої маркетингової та інвестиційної привабливості.

Розуміючи, що поява офіційного м'яча - неординарна подія для наших ліг, а також розділяючи думку наших клубів, що м'яч має бути випробуваним у ділі, адміністрація Професіональної футбольної ліги спільно з партнерами - представниками компанії Select, розпочинає тестування майбутніх офіційних м'ячів змагань Ліги.
 
Уже в понеділок, 22 квітня 2019 року, представники компанії Select та ПФЛ відвідають тестування команди «Прикарпаття». Зважаючи на те, що Професіональна футбольна ліга України кілька днів тому отримала частину відповідних м’ячів, ПФЛ разом із компанією Select планує проводити їх тестування серед команд клубів Першої та Другої ліг, щоб кожен футболіст кожної команди міг ознайомитися із м'ячем.

Нагадаємо, компанія Select запропонувала клубам ПФЛ технічне партнерство на сезони Першої та Другої ліг 2019-2022. М'ячі Select Brillant Super, зі спеціальним дизайном для змагань ПФЛ, представляють преміальну лінійку продуктів Select. Згідно з домовленістю з компанією Select, кожен клуб ПФЛ отримає по 20 м'ячів уже в кінці травня - на початку червня.
 
Відзначаємо, що матч 23-го туру у  Першій лізі «Гірник-Спорт» - «Колос» пройшов саме з м'ячами Select.


Фото: gornyak-sport.net


Президент ПФЛ Сергій Макаров підкреслив, що у лютому клуби підтримали пропозицію Select. «Уперше в історії українського футболу саме в наших змаганнях з'явиться офіційний м'яч, - сказав Сергій Дмитрович. - У  його важливості немає сумнівів. Аналогічні м'ячі є офіційними м'ячами Бундесліги 1 та 2, вищих дивізіонів чемпіонатів Бельгії, Данії, Ісландії, Нідерландів, Фінляндії, Швеції, а з наступного сезону, паралельно з ПФЛ України, здобудуть такий статус і в чемпіонаті Португалії. Проте ми вважаємо необхідним дати можливість  футболістам переконатися в якості, через що ми й проведемо низку тренувань із новим м'ячем»


Джерело - Прес-служба ПФЛ