Штучна трава є набагато жорсткішою поверхнею, ніж природна трава, і вона роздирає рукавиці, коли ви ловите на ній м’яч або ж коли використовуєте свою руку, щоб відштовхнутися і встати. Деякі бренди роблять спеціальні воротарські рукавиці для штучної трави і дерну. Такі рукавиці мають більшу довговічність, але їхній латекс не забезпечує настільки ж хороше зчеплення, як і звичайні рукавиці.

 

Які рукавиці я повинен вибрати?


Як завжди, вибір воротарських рукавиць для футболу залежить від рівня гри, бюджету і ваших уподобань. Однак ми вам рекомендуємо купити дві пари рукавиць. Залежно від вашого бюджету у вас є кілька різних варіантів:

 

- Якщо ви можете собі це дозволити, ми рекомендуємо придбати дві однакові пари першокласних рукавиць. Одну пару використовуйте для тренувань, а іншу для матчів. Коли відчуєте, що ваші матчеві рукавиці зношені, зробіть їх тренувальними і купуйте нову пару для матчів. Таким чином, у вас завжди буде пара рукавиць, яка чудово придатна для матчів, і відмінна пара для тренувань.

 

 

- Якщо перший варіант є надто дорогим, рекомендуємо придбати пару топових рукавиць і дешевшу пару воротарських рукавиць для тренувань на штучних газонах. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про зношення дорогої пари рукавиць на жорсткій поверхні. Проте вам постійно доведеться перемикатися між різними типами рукавиць і різним рівнем зчеплення, що доволі складно.

 

- Третій варіант є найдешевшим, і означає, що ви купуєте дві пари дешевих довговічних рукавиць. Зробіть одну пару тренувальною, а іншу — матчевою. Ви також не будете турбуватися про перемикання між різними парами рукавиць, однак не отримаєте такого ж надійного зчеплення і комфорту.

 

Доглядайте за своїми рукавицями


Дуже важливо тримати свої рукавиці чистими і липкими. І це ще більш важливо, коли мова йде про воротарські рукавиці для штучної трави. Промивайте рукавиці щоразу після використання, потім повісьте їх і дайте їм висохнути до наступного тренування чи матчу. Роблячи це, ви суттєво подовжите цикл їхнього використання.

 

 

Купити воротарські рукавиці Select