Разом з тим, як росте Ваша дитина, змінюється і футбольний м'яч, який їй треба використовувати. Так який же футбольний м'яч слід придбати для своєї 8-річної дитини? Є кілька факторів, які допоможуть визначити найкращий варіант, і ми Вам допоможемо прийняти оптимальне рішення.

Якщо Вас не цікавлять якість та інші фактори, то Ви просто підете в магазин і купите найдорожчий або найдешевший м’яч 4-го розміру. Але якщо Ви дійсно піклуєтесь про вибір ігрового снаряду для своєї дитини, то дочитаєте до кінця.

Найменші м’ячі – це чудовий вибір, коли Ваша дитина вперше починає грати у футбол, бо вона особливо нічого не робить, окрім як просто б’є по ним ногами. Діти повинні починати з м’яча розміром 1 і поступово використовувати усі розміри до досягнення ними 13 років, а вже потім вони грають «п’ятіркою» все життя.

Більшість дітей починають грати приблизно у віці 5-6 років. У цей час вони щось дізнаються про гру і починають розвивати свої футбольні навички.

Ми ж рекомендуємо особливо враховувати розвиток з 8-річного віку. Якщо Вашій дитині тільки виповнилося  8 років, купіть м’яч 3-го розміру, незалежно від того, за команду якого віку вона грає. Це наша порада тому, що чим менше м'яч, тим кращим він є для її розвитку. Ви ж хочете, щоб Ваша дитина якомога швидше вдосконалювала свої навички.

Чому розмір м’яча має значення? Ви можете знайти чимало прикладів, коли  футбольні воротарі чи баскетболісти тренуються тенісними м'ячами. Вони це роблять через те, що це допомагає покращити координацію їхніх очей і рук. Це те, що Ви можете зробити, вибравши правильний м’яч для своєї 8-річної дитини. М'яч 3-го розміру важче контролювати через менший розмір, а це допоможе вашому чаду покращити навички контролю ігрового м’яча і координацію очей  та стоп, що зробить його кращим гравцем.

М'яч, яким грає Ваша дитина, матиме величезний вплив на її формування. Кожна дитяча команда, залежно від ліги, може віддавати перевагу різним розмірам ігрових снарядів. Якщо в цьому віці там пропонують грати «четвіркою», то ми б радили все-таки купити для власних потреб «трійку». Це дозволить Вашій дитині займатися меншим м’ячем вдома або на тренуванні. Коли ж розпочнеться гра, то тоді вже буде використовуватися м’яч затвердженого розміру.

В цьому віці немає потреби купувати м’яч за «всі гроші світу». Вам потрібен простий якісний м’яч, який обов’язково повинен мати прогнозований відскок для легшого навчання Вашої дитини. Хорошим вибором під такі потреби стане Select Talento 3, який розроблений з урахуванням усіх вимог для дітей цього віку, і має спеціальну гранульовану поверхню для легшого контролю навіть у вологу і дощову погоду.