Компанія Select, яка є партнером ПФЛ, представила новий офіційний м’яч ліги на сезон 2020/21.

 

 

Ретро-дизайн у поєднанні з фірмовою символікою Професіональної футбольної ліги – саме так виглядатиме офіційний м’яч сезону 2020/21 Select Brillant Super у першій і другій лігах України. Чорно-білий контрастний дизайн гарантує гравцям відмінну видимість м’яча, як в польоті, так і на ігровому полі. Зелені елементи символізують приналежність до змагань у Першій та Другій лігах, оскільки саме цей колір є головним у логотипах цих змагань. Унікальний дизайн розроблявся у тісній співпраці з ПФЛ, щоб органічно влитися у оновлену символіку ліги.

 

 

Новий м’яч увібрав у себе всі основні риси, якими славляться ігрові снаряди Select, а саме неперевершену якість, технологічність матеріалів, ідеальну округлість, відмінні аеродинамічні характеристики і передбачуваний політ.

 

Про Select Sport

З початку створення Select в 1947 році данська компанія стала піонером, пропонуючи багато інноваційних рішень в індустрії м’ячів, таких як перший футбольний м’яч без шнурівки, перший м'яч з 32 панелей і впровадження синтетичної шкіри. Більшість світових футбольних і гандбольних турнірів все ще граються м'ячами, зробленими за новаторським принципом із 32 панелей, винайденим компанією Select.

Select продає більше 3,5 мільйонів м’ячів на рік, а також широкий асортимент спортивних товарів у 50 країнах світу. Select/Derbystar є офіційним постачальником м’ячів для 11 вищих футбольних ліг Європи, що більше за будь-яку іншу компанію.

 

Про ПФЛ

Професіональна футбольна ліга – об’єднання професіональних футбольних клубів, діяльність якого спрямована на розвиток і популяризацію футболу в Україні, організацію та проведення всеукраїнських змагань з футболу серед команд першої та другої ліг. ПФЛ має найбільше географічне охоплення і об’єднує 33 клуби з 30 міст та 21 області України.

 

 

Пресслужба Select Sport Україна