У минулому такі гравці, як Лотар Маттеус, святкували великі успіхи в Бундеслізі Німеччини за допомогою м’ячів DERBYSTAR. Сьогоднішні зірки Бундесліги  пройдуть тим  самим шляхом, адже фахівці у галузі м'ячів із міста Гох в Північній Рейн-Вестфалії (Німеччина) повертаються на велику футбольну сцену з сезону 2018/19.

 


© DFL DEUTSCHE FUSSBALL LIGA / Derbystar

 

DERBYSTAR вперше забезпечить офіційними м’ячами Бундеслігу і 2. Бундеслігу. Прем'єра відбудеться на початку серпня, коли стартує 2. Бундесліга. Перед  дебютом у матчі-відкритті 56-го сезону Бундесліги, що відбудеться 24 серпня, м’яч буде використовуватися у Суперкубку, де зійдуться переможець Кубка Німеччини «Айнтрахт» (Франкфурт-на-Майні) і  чемпіон «Баварія» (Мюнхен).

 

«М’ячі DERBYSTAR протягом десятиліть користуються відмінною репутацією і вже стали невід'ємною частиною багатьох стадіонів Бундесліги у минулому. Давні традиції видатної якості м'ячів підкреслюють великі знання і досвід компанії», - пояснює Ансгар Швенкен, директор з футбольних справ і уболівальників НФЛ (Німецька футбольна ліга), і член Виконавчого комітету НФЛ.

Бундесліга і DERBYSTAR поєдналися в дизайні м'яча

 

Співпраця між DERBYSTAR і Бундеслігою святкує прем'єру з поєднанням двох фірмових логотипів на м'ячі.

 

«Класичний напис "DERBYSTAR" у поєднанні з характерним червоним полем Бундесліги і чітким написом "Bundesliga" забезпечує хороше розпізнавання цінностей обох брендів і водночас символізує глибину з якою ми і НФЛ спільно тлумачимо нашу чотирирічну співпрацю», - говорить Андреас Філіпович, член керівництва DERBYSTAR, що відповідає за спонсорство і продажі.

 

 

Щоб досягти цього, усталені елементи стилю DERBYSTAR поєднали з унікальним дизайном Бундесліги. М'яч досі має класичний чорно-білий вигляд, що завжди означало щирість і надійність справді традиційних продуктів. Він був доповнений динамічними червоними елементами, які  у поєднанні з білим кольором, безсумнівно виглядають як візитна картка бренду Бундесліги. Динамічний дизайн смуг символізує швидкість і рух м'яча у швидкій грі. Додаткові сірі відтінки стримано включають відомі елементи бренду Бундесліги довершуючи зовнішній вигляд
 

Оригінальна 32-панельна конструкція для оптимального польоту

 

Окрім нового дизайну, звичайно, основний акцент у розробці продукту був зроблений на якість. Йоахім Бьомер, член керівництва DERBYSTAR, що відповідає за маркетинг і виробництво, описує новий м’яч з сертифікатом FIFA Quality Pro так: «М’яч вражає своїми видатними аеродинамічними властивостями, що зумовлені  32-панельною конструкцією, яка складається з 20 шестикутників і 12 п'ятикутників. Льотні характеристики додатково оптимізовані завдяки новій структурі м'яча для гольфу на поверхні матеріалу.»


DERBYSTAR – німецька компанія з виробництва спортивних товарів, що є дочірнім підрозділом данської компанії Select Sport A/S.


Незабаром офіційний м’яч Бундесліги можна буде придбати і в Україні. Слідкуйте за новинами!

 

Джерело: bundesliga.com