Зима - холодна пора року і не всі однаково легко її переносять, але це не повинно зупиняти вашу підготовку. Холодний вітер, дощові або снігові дні – все це не стане перешкодою при правильному підборі зимового екіпірування. Відповідне екіпірування допоможе, щоб ваша продуктивність не знизилася, і ви отримаєте змогу виступати на найвищому рівні увесь час.

 

Буває так, що ви починаєте свої заняття у звичайному тренувальному одязі, який завжди використовували, але раптом починається сніг або дощ. Ви ж не хочете заклякнути через те, що змерзли. Проте ви не зможете пережити зиму, одягаючи цілі шари одягу, які сповільнюють рухи і перешкоджають вам демонструвати свої найкращі якості. На щастя, Select може вам запропонувати зимовий тренувальний одяг, який поєднує в собі усі інноваційні технології і відповідає найсуворішим вимогам.

 

Будьте у теплі зі спортивним костюмом

 

Спортивні костюми - один з найкращих способів залишатися у теплі протягом усієї зими. З правильним спортивним костюмом ви зможете відмовитися від додаткових шарів одягу, бо він зберігає тепло, а ви не втратите свою швидкість і спритність на полі. Крім того, ідеальний спортивний костюм забезпечує комфортну посадку, тому вам буде зручно при кожному русі, який ви робите під час тренувань чи матчів.

 

 

Вибрати спортивний костюм на V9.ua

 

Ігрові рукавиці - важлива деталь

 

Один з найголовніших, якщо не найголовніший елемент зимового екіпірування. Ігрові рукавиці Select Player Gloves - це більше ніж просто рукавиці, які утримують руки і пальці у теплі. Вони зроблені із застосуванням останніх інновацій, які забезпечують хорошу посадку на руки і відмінне зчеплення, так що ви зможете тримати футбольний м’яч у рукавицях. Більше ніяких холодних пальців при вкиданні аутів або постійного знімання і одягання рукавиць. Настав час дозволити вашим трикотажним рукавицям залишитися у тренувальній сумці.

 

 

Спеціальна шапка для занять спортом просто неба


Трикотажні шапки, які дратують вас під час бігу вже не потрібні. Ви зможете зберігати тепло, щоб воно не виходило у верхній частині вашого тіла. Спеціальна шапка Select Hat допоможе вам не відчувати ніяких незручностей під час тренувань або матчів.

 

 

Сильний вітер? Ніяких проблем з пов'язкою на шию!

 

Пов’язка на шию Select Neck Warmer виведе вашу гру на новий рівень, оскільки вона запобігає будь-яким відволікаючим впливам, що дозволить вам домінувати у холодну погоду. Якісна пов’язка на шию забезпечить вас теплом у будь-який час доби протягом зими.

 

 

Термобілизна для будь-якого віку

 

Термобілизна є обов'язковою у кожній футбольній сумці, коли йдеш на тренування чи матч. Ніщо не можна порівняти з термобілизною, зважаючи на щільність матеріалу і його легкість, а також відповідність природним рухам. Термобілизна дає вам відчуття другої шкіри, стискаючи м'язи і відводячи піт, щоб ви не охолоджувалися під час тренувань.

 

 

Ви також можете знайти термобілизну у розмірах, що придатні для наймолодших футболістів від 10 років, адже найпопулярнішу гру у світі люблять усі.

 

Вибрати термобілизну на V9.ua

 

Куртки для зимової погоди

 

Деякі дні бувають настільки холодними, що ви відчуєте, що навіть термобілизна і спортивний костюм не зможуть утримувати тепло на потрібному рівні. Вам потрібно показувати свою найкращу гру у куртці, яка не дозволить змерзнути. Для дощових днів оберіть дощовик - це легка куртка, оптимізована для футболу, яка тримає вас у сухості і дозволяє залишатися рухливим. Проте ви також можете одягнути зимову куртку, яка зігріватиме вас будь-де, чи то на бічній лінії, чи то на шляху до і з поля.

 

 

Вибрати тренувальні куртки на V9.ua

 

М'ячі з найкращою видимістю для темних днів

 

У грі завжди потрібно тримати погляд на м'ячі, навіть на снігу або в абсолютній темряві. Білий м’яч швидко перетворюється на пляму у темряві. Тому вам потрібен яскравий м'яч, який залишається добре видимим у будь-яку погоду, і дозволить вам зосередитися на грі без відволікання на що-небудь і виправдань.

 

 

Вибрати футбольний м'яч для зими на V9.ua
 

Тренувальне обладнання

 

Якщо ваші партнери по команді чи суперники перестають тренуватися у погану погоду, це не означає, що вам треба робити те саме. Проведіть додаткові години на тренувальному майданчику, і ви отримаєте перевагу. У цьому вам допоможуть маркувальні конуси, доріжки для тренування координації, тренувальні бар’єри, жердини для слалому і багато чого іншого.

 

 

Вибрати тренувальне обладнання на V9.ua

 

Ці поради щодо правильного екіпірування у складних погодних умовах допоможуть вам легко перезимувати і продовжувати вдосконалюватися. Не забувайте, що чим більше ви тренуєтесь, тим більше вдосконалюєтесь, а у нас є все, що для цього необхідно.