Остання подія VELUX Ліги чемпіонів ЄГФ стане першою важливою подією європейського спорту, оскільки буде проводитися за допомогою новітніх технологій відстеження, що дозволить отримувати дані в режимі реального часу.

 

Всі матчі VELUX Фіналу 4-х ЄГФ 2018 року будуть грати SELECT iBall’ом, який зчитуватиме такі дані, як швидкість м'яча, позиції кидків, влучання м'яча у ціль, а також виводитиме відеоаналітику.

 

Зокрема, це означатиме, що:

 

1.) глядачі зможуть спостерігати за швидкістю м'яча і відстанню до воріт при кожному кидку у грі;
2.) для телетрансляторів і цифрових каналів відображатиметься розподіл кидків на майданчику по кожній команді або певному гравцю;
3.) відображатиметься положення кожного кидка, що потрапив у ціль, а це проілюструє стратегії забивання.

 

 

Вся інформація обробляється автоматично і в режимі реального часу з інтерфейсом для телевізійних і цифрових каналів.

 

SELECT iBall і пов'язані з ним нові уявлення про гру приведуть до того, що оцінка виступу гравців стане більш реальною і  це спонукатиме їх до збільшення активності.

 

Виконавчий директор EHF Marketing GmbH Девід Слезак: «iBall - важливий крок у цифрове майбутнє європейського гандболу. Дані, які ми зберемо, дозволять нам і медіа-партнерам краще пояснювати такий швидкий і динамічний вид спорту як гандбол, і додадуть новий вимір у розповіді про спорт.»

 

«Ми раді зробити світову прем'єру на найвищому рівні клубного гандболу і впевнені, що уболівальники і медіа-партнери полюблять цей новий рівень спортивних даних.»

 

Генеральний директор KINEXON Максиміліан Шмідт: «У KINEXON ми прагнемо надати нове розуміння такому величному спорту як гандбол. Завдяки м’ячу iBall ми забезпечуємо автоматичне зчитування статистичних даних в режимі реального часу для всіх глядачів на ЄГФ Фіналі 4-х. Будучи в стані бачити швидкість м'яча або карту кидків у 3D, уболівальники отримають можливість побачити улюблену гру під абсолютно новим захоплюючим кутом.»

 

«Завдяки партнерству з SELECT, ми пропонуємо гандбольний м’яч, що відповідає найвищому рівню якості. У поєднанні з нашими інноваційними технологічними датчиками, ми здатні автоматично генерувати новий контент на спортивних заходах. Таким чином, ми сподіваємося наблизити глядачів до гри і допомогти їм відчути себе більш залученими в дії на майданчику.»

 

Співпраця між ЄГФ Маркетинг, SELECT і KINEXON почалася з січня 2016 року, коли KINEXON був запрошений представити свою інноваційну технологію відстеження на «Європейських днях гандбольних інновацій» у Відні.

 

Після успішного підтвердження концепції SELECT і KINEXON працювали протягом двох років над iBall, щоб забезпечити його відповідність вимогам гандбольних змагань топ-рівня. Технологічна складова м’яча не тільки захоплює дані на швидкості більше 140 км/год, але також витримує вплив ударів об майданчик.

 

 

Генеральний директор Select Пітер Кнап: «ЄГФ і KINEXON є нашими важливими стратегічними партнерами, і разом ми продовжуватимемо подальший розвиток європейського гандболу. Це нове інноваційне рішення показує, що ми беремо на себе відповідальність і працюватимемо разом, щоб розвивати продукт. SELECT iBALL допоможе поліпшити умови проведення змагань і підвищить престиж сучасного гандболу найвищого рівня.»

 

«Новий м'яч Select з чипом - фантастичний продукт виготовлений з надзвичайно міцної синтетичної шкіри. Запатентована камера Zero-wing забезпечує оптимальну округлість. Чип KINEXON розташований в самому центрі м'яча на камері, щоб бути убезпеченим від кидків і ударів під час гри. Спеціально розроблена піна робить м’яч з підтримкою чипу дуже м'яким на дотик і він добре лежить у руці. М'яч легкий і швидкий, але його постійна рівновага гарантує, що не буде ніяких випадкових відскоків.»

 

«Ми займаємося розробкою м’ячів протягом більш ніж 70 років, тому маємо глибоке уявлення про саму природу такого спорту як гандбол, що дозволяє нам гарантувати високу якість в нових інноваційних рішеннях. Новий SELECT’івський iBall є важливим кроком у розвитку сучасного гандболу.»

 

iBall був вперше представлений публіці на виставці «European Handball goes Tech» у рамках VELUX ЄГФ Фіналу 4-х 2017 року. Після успішного періоду тестування в цьому сезоні VELUX ЄГФ Ліги чемпіонів, ЄГФ і її партнери впроваджуватимуть iBall у змагання для того, щоб запропонувати уболівальникам можливість побачити гру з нової точки зору і стати більш залученими у неї.

 

Про KINEXON

 

Компанія була заснована 2012 року вченими Мюнхенського технічного університету. KINEXON Sports & Media розробляє новітні рішення для точної локалізації і відстеження руху професійних спортсменів у різних видах спорту.

 


Портфоліо включає в себе як апаратне забезпечення (наприклад, датчики, анкера) для виявлення точних даних у реальному часі, так і програмні рішення для обробки та аналізу інтелектуальних даних.

 

KINEXON Sports & Media пропонує неперевершену технологію відстеження внутрішнього і зовнішнього використання, що дозволяє знаходити спортсменів з точністю до сантиметра в режимі реального часу. Компанія має штаб-квартиру в Мюнхені та ще один офіс у Нью-Йорку.

 

Про SELECT

 

Ойгіль Нільсен, зірковий воротар данської національної збірної з футболу, заснував SELECT 1947 року. Під керівництвом Нільсена компанія SELECT стала новатором, створюючи безліч нових творінь в індустрії м’ячів, наприклад, перший м'яч без шнурівки, перший м'яч з 32-ма панелями і впровадження синтетичної шкіри.

 

Більшу частину світових турнірів з гандболу сьогодні досі проводять м'ячами, зробленим за принципом Ойгіля Нільсена з 32 панелей. Точно так само, як і більшість м’ячів, вироблених у всьому світі, базується на його інноваційному мисленні. SELECT продає понад 3,5 млн м’ячів на рік, а також дуже широкий асортимент інших спортивних товарів у 50-ти країнах по всьому світу.

 

SELECT є найбільшим у світі виробником гандбольних м’ячів і офіційним постачальником м'ячів для великої кількості асоціацій, ліг і клубів по всьому світу. У всіх турнірах під егідою ЄГФ SELECT є офіційним матчевим м'ячем – у тому числі в Лізі чемпіонів і чемпіонаті Європи.

 

Джерело: ehfcl.com