Захист пальців у воротарських рукавиць - це особливість, якою користується багато молодих воротарів. Ви не впевнені чи потрібен він вам? Ми дамо вам кілька порад, щоб ви вирішили слід використовувати захист пальців чи ні.

 

Що таке захист пальців?

 

Захист пальців (fingersave або finger protection) - це спеціальна система у рукавицях, яка захищає ваші пальці від травм. Захист пальців часто складається з окремих суппортів на кожному пальці, крім великого. У більшості топових рукавиць суппорти можна вийняти або усі, або з кількох пальців, що забезпечить точковий захист у потрібних вам місцях.

 

Чи потрібен мені захист пальців?

 

Відповідь на це питання залежить від багатьох різних факторів. Очевидно, що ви повинні його використовувати, якщо хочете це робити або ж маєте ламкі пальці, які часто травмуються. Однак багато гравців відчувають, що чим старше вони стають, тим менше вони потребують захист пальців. Таким чином, рукавиці із захистом пальців ідеально придатні для молодих воротарів, яким потрібен додатковий захист, але багато старших воротарів вибирають гнучкість і контроль м'яча, який ви отримуєте в рукавицях без захисту.

 

Який тип захисту пальців краще?

 

Є велика кількість різноманітних воротарських рукавиць із захистом пальців, і важко точно визначити найкращий. Переважно усі види захисту подібні, хоча і виглядають по-різному. Більшість типів складається з окремих суппортів, які не дають пальцям загинатися назад, але дозволяють їм рухатися у природних напрямках.

 

Однак існують й інші типи. Наприклад, є системи з пластиковою сіткою, що надає більшу гнучкість пальцям, ніж багато інших типів захисту. Сітку не можна вийняти і ви не зможете прибрати захист від конкретних пальців.

 

Чи використовують професійні воротарі захист пальців?

 

Не можна стверджувати, що немає жодного професійного воротаря, який користується захистом пальців, але, схоже, що більшість голкіперів використовують рукавиці без захисту, оскільки вони віддають перевагу гнучкості і контролю м'яча.