Останні два роки SELECT витратив на розробку гандбольного м’яча з липкою поверхнею, і ми пишаємося, що з представленням SELECT Maxi Grip, стали першою компанією у світі, яка досягла цієї мети.

 


SELECT Maxi Grip додає абсолютно нові можливості для гандболу завдяки унікальній липкій поверхні, яка забезпечує відмінне зчеплення з м'ячем без використання мастики. М'яч відповідає основним вимогам тренерів і гравців у всіх вікових групах, а також зменшує кількість роботи під час прибирання підлоги.

 

 

Поверхня Maxi Grip є липкою, коли ви ловите м'яч, а коли ви його кидаєте, рука залишається чистою без слідів клею. Maxi Grip не залишає слідів не тільки на руках, а й на підлозі спортивних майданчиків, що тепер дає змогу гравцям, яким не дозволяється використовувати мастику (діти, молодь і гравці, які грають на аренах, де використання мастики заборонено) отримати можливість грати м'ячем з липкою поверхнею.

 

Липка поверхня покращить гру, оскільки дозволяє легше грати з м'ячем і швидше пасувати. Липка хватка також є перевагою для, наприклад, лінійного, який зазвичай отримує м'яч на швидкості під час крутого розвороту, і для тренування складних навичок завершення атак, щоб діти дивилися за тим, як це роблять професіонали.

 

М'яч SELECT Maxi Grip може бути альтернативою і для гравців, які зазвичай використовують мастику на м’ячах, адже, коли поверхня м'яча стає вологою від, наприклад, води або поту, ефект клейкості зменшується.

 

Очищення SELECT Maxi Grip просте і має виконуватися акуратно.

 

Ніжне протирання вологою ганчіркою видаляє будь-які поверхневі забруднення. Як тільки м'яч висихає, клейові властивості повертаються. Важливо чистити м'яч обережно, щоб зберегти липкість якомога довше. Липкість буде зменшуватися після тривалих періодів тренувань та ігор.

 

Якщо м'яч дуже сильно забруднився, ви можете його промити з водою і милом, однак це зменшить ефект липкості. Але й це не проблема, оскільки у цьому випадку вам допоможе SELECT Maxi reGrip за допомогою якою ви знову зможете надати м'ячу клейкого ефекту.

 

Крім поверхні Maxi Grip має й інші добре відомі особливості продукції SELECT. Maxi Grip - це хороший м'яч для матчів та тренувань, який виготовлений з матеріалу HPU і доступний у чотирьох розмірах (0, 1, 2, 3). Коли через певний період часу липкість зникне, гравець, як і раніше, матиме високоякісний гандбольний м'яч.

 

 

М'яч абсолютно безпечний і був протестований SGS (одна з найбільших у світі компаній у галузі тестування і сертифікації) на вміст шкідливих матеріалів. SELECT Maxi Grip схвалений Європейською федерацією гандболу.

 

 

М'яч поставляється з унікальною сумкою, яка гарантує, що він залишатиметься липким якомога довше.